Facebook Beğenisi İptal Etme

Sosyal paylaşımın merkezi haline gelen Facebook, üyelerine her gün yeni bir uygulama sunuyor. Zaman zaman tasarımını, mesaj ayarlarını ve duvarını da değiştiriyor. Bir çok özelliğe sahip Facebook’taki değişiklikler kulanıcılarca çabuk benimseniyor.

Facebook kayıt olduğunuz esnadan itibaren size birçok davet gönderilir. Bu davetler sayfa daveti olabilir, grup daveti olabilir, etkinlik daveti olabilir, oyun daveti olabilir… Arkadaşlarınız tarafından gönderilen bu davetler hiç bitmez. Sizin kabul ettiğiniz bu davetler, sizi belli sayfalara veya gruplara katılmanıza olanak sağlar. Artık o sayfalarda paylaşılan durum güncellemeleri, müzikler, resimler veya videolar artık sizin de ana sayfanızda görünmeye başlar. Bu durumdan yakın zaman içinde sıkılabilir, arkadaşlarınızın paylaşımlarını bile göremeyecek düzeyde sayfalara katılmış olabilirsiniz.

Bu sayfalardan gelen paylaşımları durdurabilirsiniz. Tek yapmanız gereken o sayfaya girerek “beğenmekten vazgeç” butonuna tıklamak… Eğer mensubu olduğunuz grup veya sayfadan çıkmak istemiyorsanız ve paylaşımlarını ana sayfanızda görmek istemiyorsanız, yapmanız gereken tek şey; herhangi bir paylaşımın sağ tarafında bulunan x butonuna tıklayarak “bütün haberleri gizle” seçeneğini seçmek olacaktır.

,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>